Hakkımızda

Hepsam Hakkımızda

HepSam Samsun’da kurulmuş ufak ölçekli bir işletmedir. Kurulduğu ilk dönemlerde uzun süre hem hepsam.com hem de n11 gittigidiyor hepsiburada gibi birçok sitede birçok farklı ürün grubunda e-ticaret faaliyetleri göstermiştir.

HepSam Yazılım Faaliyetleri

Yazılım konusunda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle ufak kodlar ile işlevsel çözümler üretiyoruz. Bebek bezi fiyat takibi ve kreşler için hazırladığımız veli bilgilendirme sistemi ile yazılım alanında hem kendimizi geliştirmeye hem de işlevsel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

HepSam Bebek Bezi Faaliyetleri

E-ticaret faaliyetleri gösterdiği dönemlerin başında Samsun’da bebek bezi üretimi yapmakta olan Pedo markası ile ticari faaliyetlere başladı. Pedo ile başlayan ticari faaliyetler firmamızın bebek bezi konusunda önemli bir bilgi birikimi elde etmemizi sağladı.

Pedo markasının satışının da gerçekleştiği o dönemde hem Pedo markasının hem de bebek bezinde dikkat edilmesi gerekenleri, bilinmesi gerekenleri öğrenme ve inceleme şansımız oldu. Pedo bebek bezi fabrikası içerisinde bebek bezi kalite kontrollerinde uygulanan süreçler bebek bezinin anatomik yapısını öğrenmemizi sağladı.

Ardından sona Pedo ile olan ticari faaliyetlerimiz sona erdi ve o dönemde Pedo içerisinde bulunan ofisimizi kapatarak tekrar kendi yerimizde faaliyet göstermeye başladık. Pedo’dan çıkış sürecinin ardından diğer markaların bebek bezi ürünlerinin satışını gerçekleştirmeye başladık.

Farklı bebek bezi markalarının satışlarını gerçekleştirdiğimiz bu dönemde özellikle n11 üzerinden yüksek cirolar elde etmeyi başardık. Yüksek cirolar elde ederken dijital içerik üretmek ve evebeynlerin daha doğru tercihlerde bulunması için bebek bezi karşılaştırma ve bebek bezi inceleme konusunda incelemeler yaptık. Bunlarla ilgili videolar çektik ve çektiğimiz videoları youtube kanalımızda paylaştık. Çektiğimiz videolarla ilgili hazırladığımız yazı için “” başlıklı sayfayı inceleyebilirsiniz.

Doğru tercih de bulunabilmeniz amacıyla bebek bezi karşılaştırma bilgilerini ve tercih ederken dikkat etmeniz gereken noktaları sizlerle paylaşmaya başladık. Bu süreç içerisinde herhangi bir markadan reklam almadık ve hiçbir etki altında kalmadık.

HepSam Kreş Faaliyetleri

Sürecin devam eden kısmında Samsun’da bir kreş firması ile ortak faaliyetler yürütmeye başladık. Ortak yürüttüğümüz faaliyetler sırasında çocuk gelişimi adına birçok bilgi öğrendik. Yine buna bağlı olarak çocukların eğitimine katkı sağlayacak bir çok oyun ve etkinlik öğrendik. Tıpkı bebek bezinde olduğu gibi buradaki öğrendiklerimizi de anne ve babalarla paylaşmak istedik.

Öğrendiğimiz oyun ve etkinlikleri de çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak ve evde eğlenceli vakitler geçirebilmeniz amacıyla birçok youtube videosu hazırladık. 3 yaş çocuk oyunları, 5 yaş çocuk oyunları gibi farklı yaş grupları ve montessori oyunları, el göz koordinasyonu oyunları, kısa kas gelişimi oyunları gibi farklı özelliklere sahip olarak gruplandırarak yayınladık. Hazırladığımız videoları sitemizdeki “çocuklarla evde oynanabilecek oyunlar, anaokulu etkinlikleri” başlıklı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Halen daha n11 ve bazı dönemlerde diğer pazaryeri sitelerinde bebek bezi satışlarımıza devam ediyoruz. Bebek bezi satışlarımızın yanında çocuk gelişimi ve bebek bezi konusunda dijital içerikler üretmeye devam ediyoruz.

Merak ettiğiniz tüm konularda ve yapmak istediğiniz işbirlikleri için bizimle iletişime (iletişim sayfamızda bilgilerimiz mevcut) geçebilirsiniz.

Muhammet Selman Ayas

HepSam Site Yöneticisi