Hakkımızda

HepSam.com’da yer alan tüm bilgiler yavrularınızı daha iyi büyütebilmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Yine bu amaç doğrultusunda içerikler üretilmeye devam edilmektedir.

Ucuz Bebek Bezi

Özellikle ucuz bebek bezi satın alabilmeniz ve doğru bebek bezini tercih edebilmeniz için birçok içerik bulunmaktadır. İşimiz gereği takip etmekte olduğumuz bebek bezi kampanyalarından sizlere de haber verebilmemiz için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca sadece uygun fiyat ve kampanyaları haber vermek için kullandığımız ve bilgilerinizi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmadığımız e-posta bülten listesine kayıt olabilirsiniz.

Bebek Bezi Görsel İçerik

Hazırlanmış olan yazılı içeriklerin yanında Youtube sayfamızda yayınlanmış birçok görsel içerik de mevcuttur. Bu içeriklerinde büyük bir çoğunluğu da yine HepSam firması tarafından hazırlanmaktadır. Yapılan çalışmalarda bezler test edilerek bezlerin özelliklerini daha net görebilmeniz amaçlanmaktadır.

Bebek Bezi Satışı

Bu site içerisinde aktif satış gerçekleştirilmemekte olup, bilgilendirme amacıyla yürütülen bu site dışında n11, gittigidiyor ve hepsiburada gibi sitelerde dönem dönem farklı marka bezlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Bez satışları tavsiye niteliğinde olmayıp bu sayfanın amacından farklı olarak ticari amaçlar için gerçekleştirilmektedir.

Her türlü istek ve talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İsteklerinizi olumlu karşılamak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Muhammet Selman Ayas

HepSam Site Yöneticisi