Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezi fiyatlarını takip etmek ve karşılaştırmak her zaman çok kolay olmayabilir. Fiyatlara görmek için tüm sayfaları teker teker ziyaret etmeniz ve sayfalardaki en uygun fiyatlı ürünleri bulmanız gerekir. Benimde sıklıkla zorlandığım bu işlem için tek sayfadan takip etmenizi sağlayacak bir sayfa hazırladım.

Molfix 4 Numara Bebek Bezi Fiyatları

  • Hepsiburada Molfix Bebek Bezi 4 Beden Maxi Ultra Avantaj Paketi 136 adet – 99,90 TL
  • E-bebek – Bebek Bezi 4 Beden Maxi Süper Fırsat Paketi 7-14 kg 76 adet – 59,90 TL
  • Gittigidiyor – Molfix 4 Beden Maxi 7-14 kg 174 Adet – 124,90 TL
  • N11 – MOLFIX 3D MAXI 174 MEGA AVANTAJ PAKET – 124,49 TL

Son güncelleme tarihi 27.09.2018 13:52

Yukarıdaki listede bebek bezi fiyatlarını dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Bebek bezi fiyatlarını takip etmenizin yanında bebek bezi kampanyaları sayfasından kampanyaları takip etmeyi unutmayın. Özellikle fiyatlara ek olarak uygulayabileceğiniz kampanyalar olduğunda ürünü daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Paylaşılan bilgiler sayfayı açtığınız anda anlık olarak sayfalarda yer alan bilgiler olup en güncel halleridir. Uygun bulduğunuz fiyatlı ürünü bebek bezi satın almak için listedeki satıcının sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Listede yer almasını istediğiniz internet sitesi ve marka fiyatlarını alt kısımda bulunan form üzerinden bana ulaştırmayı unutmayın. Bu sayede daha farklı seçenekler içerisinden karşılaştırma yapabilirsiniz.

Hepsam tarafından hazırlanan bu sayfanın tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlandığını ve hiçbir marka ve internet sitesi ile doğrudan bağı olmadığını unutmayın. Sayfayı paylaşarak diğer kullanıcılarında bu bilgilere ulaşmasını kolaylaştırmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir