Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezi fiyatları sürekli değiştiği için takip etmek ve karşılaştırmak her zaman çok kolay olmayabilir. Fiyatlara görmek için tüm sayfaları teker teker ziyaret etmeniz ve sayfalardaki en uygun fiyatlı ürünleri bulmanız gerekir. Benimde sıklıkla zorlandığım bu işlem için tek sayfadan takip etmenizi sağlayacak sayfalar hazırladım.

Prima, Canbebe ve Molfix markaları için ayrı ayrı hazırlanmış olan yukarıdaki sayfalardan bebek bezi fiyatlarını dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Bebek bezi fiyatlarını takip etmenizin yanında bebek bezi kampanyaları sayfasından kampanyaları takip etmeyi unutmayın. Özellikle fiyatlara ek olarak uygulayabileceğiniz kampanyalar olduğunda ürünü daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

En Ucuz Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezi fiyat sayfalarında en çok satış yapan ve en ucuz bebek bezi fiyatlarını bulabileceğiniz siteler yer almaktadır. N11, Gittigidiyor, E-bebek, Amazon, Happy sitelerinde yer alan bebek bezi fiyatları akakçe benzeri karşılaştırma şeklinde sunulmaktadır. İnternet sitelerinin fiyatlarının yanı sıra çokça sorulan en ucuz bez hangi markette sorusunu da bir parça kolaylaştırabilmek amacıyla marketleri de dahil ettik. Migros, Crarrefour, A101 ve ŞOK gibi Türkiye’deki en yaygın mağazaya sahip marketlerin fiyatlarını da Prima, Molfix ve Canbebe için hazırlamış olduğum sayfalarda bulabilirsiniz.

  • [Özel Not]: Yeni açılmış olması dolayısıyla Amazon Türkiye sayfasında bebek bezi ürünlerini şu sıralarda piyasa fiyatlarına göre daha ucuza satın alabilirsiniz. Rakamların anlık olarak değişebildiğini ve yükselebileceğini unutmayın.

Bebek Bezi Fiyat Karşılaştırma

Yazıyı güncellediğim tarih itibariyle (21 Kasım 2018) Molfix bebek bezi 5 numara en ucuz 0.71 TL birim fiyat ile Prima bebek bezi 5 numara en ucuz 1,06 TL birim fiyat ile Canbebe bebek bezi 5 numara en ucuz 0,66 TL birim fiyat ile satılmaktadır. Kısaca üç markanın bebek bezi fiyat karşılaştırması yapılacak olursa Prima en pahalı, Canbebe en ucuz, Molfix ise iki fiyatın arasında bulunmaktadır. Güncel bilgileri yukarıda paylaşmış olduğum sayfalarda bulabilirsiniz.

Sayfada gösterilen bilgiler sürekli olarak geliştirilmeye devam etmektedir. Sayfada yer almasını istediğiniz satış kanallarını iletişim bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın. Hem sizin takibiniz kolaylaşacak hemde diğer anne babaların bilgi sahibi olmasını sağlayacaksınız.

Paylaşılan bilgilerde Türkiye’de en çok bebek bezi satışı yapan sitelerdeki fiyatlar otomatik olarak belirli aralıklarla güncellenmektedir. Uygun bulduğunuz fiyatlı bebek bezini satın almak için listedeki satıcının sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Sayfa üzerinden satış gerçekleştirilmemektedir.

Prima Bebek Bezi Fiyatları

Prima bebek bezi için en sık internetten satın alınan paket Prima 5 Numara 150 Adet Aylık paket ve Prima 4 Numara 174 Adet Aylık paket seçenekleridir. Sayfa içerisinde ayrıca daha uygun birim fiyatlı ürünler bulunduğunda bu bilgiler de paylaşılmaktadır. Sayfa yer alan bilgiler Prima Premium Care bilgileri değil Prima Aktif Bebek paket seçeneklerine aittir. İllerleyen süreçte Prima Külot Bez fiyatları da sayfaya eklenecektir.

Sayfaya ulaşmak için tıklayın.

Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Canbebe bebek bezi için internetten en sık sipariş verilen ürünler de Canbebe 5 numara 120 adet online özel paket ve Canbebe 4 numara 140 adet online özel seçenekleridir. En ucuz Canbebe bebek bezi fiyatları birim fiyat olarak da bu paketlerle sağlanmaktadır. Bu nedenle ağırlıklı bu paketin ücretini bu paket yoksa da en uygun birim fiyatlı ürünün fiyatını göreceksiniz.

Sayfaya ulaşmak için tıklayın.

Huggies Bebek Bezi Fiyatları

Uzun yıllardır Türkiye’de başarıyla hizmet vermekte olan Huggies bebek bezi kısa bir süre önce Türkiye’den birçok ürününü çekme kararı aldı. Satışı gerçekleştirilen ürünlerin çoğu ithalat kanalıyla ülkemizi giriş yapıyor ve bu çok sınırlı bir bölgede satışları gerçekleşiyor. Bu nedenle Huggies bebek bezi sayfası kaldırılmıştır.

Bebek Bezi Birim Fiyat Hesaplama

Son aylardaki zamlarda rekor zamlarla bebek bezi fiyatları arttı. Bu artışlar bir çok anne ve babayı bebek bezi adet fiyatı hesaplama konusunda daha hassas davranmak zorunda bıraktı. Bir adet bez için ödediğiniz fiyatı yani birim fiyatı hesaplamak için ödediğiniz toplam parayı aldığınız toplam bez adetine bölmelisiniz. Bebek bezi birim fiyat hesaplama ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizdeki bebek bezi adet fiyatı hesaplama sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bebek Bezi Market Fiyatları

Büyük market zincirleri kendilerine özel boyutlarda paketler ürettiriyor. Örneğin A101 için özel Prima paketleri üretiliyor. Üretimler ve stoklar özel olduğu için birim fiyatları dönem dönem internetteki büyük paketlere göre bile daha ucuz kalabiliyor. Sayfanın üst kısmında bağlantı adreslerini paylaşmış olduğum sayfalardan market bebek bezi fiyatları (a101 bebek bezi fiyatları, bebek bezi fiyatları migros, carrefoursa bebek bezi ve ŞOK bebek bezi) takibini kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Listede yer almasını istediğiniz internet sitesi ve marka fiyatlarını alt kısımda bulunan form üzerinden bana ulaştırmayı unutmayın. Bu sayede daha farklı seçenekler içerisinden karşılaştırma yapabilirsiniz.

Hepsam tarafından hazırlanan bu sayfanın tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlandığını ve hiçbir marka ve internet sitesi ile doğrudan bağı olmadığını unutmayın. Sayfayı paylaşarak diğer kullanıcılarında bu bilgilere ulaşmasını kolaylaştırmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir